White Hat - poziom zaawansowany - SEO cz III
 

Data szkolenia: Środa, 23 Wrzesień '15 r.

Prowadzący: dr Artur Strzelecki

Dzień White Hat –  9:00 do 10:00 – rejestracja przed szkoleniem

Link building w 2015 roku (relacyjny, z odzysku)

Link building przeszedł długą ścieżką od czasów gdy opieraliśmy się na katalogach typu Qlweb, Easydir, Webmini czy nawet SEOKatalog. Etap klasycznego linkowania jest już zamknięty ponieważ Google uznaje go za nienaturalny. Obecnie linki należy zdobywać poprzez kreatywną treść. Istnieje też szkoła link building relacyjnego oraz najnowszy trend broken link buildingu. Poznasz najnowsze i sprawdzone metody link buildingu.

Content management

Treść musi być być szybka, mobilna, pandaodporna.  W tej części szkolenia dowiesz się jak zarządzać treścią na stronach internetowych w zakresie technicznych możliwości przetwarzania i wyświetlania stron przez przeglądarki internetowe i roboty Google.

Mobilne SEO

Wydaję się, że wszystkie strony internetowe powinny już być mobilne. Niestety jeszcze długa droga przed webmasterami. W tej części szkolenia dowiesz się jakie trzy standardy stron mobilnych są akceptowane przez Google oraz jakie mają wady i zalety dla SEO.

Social Media w SEO, testy indeksacji przez Twitter

Media społecznościowe mają wpływ na SEO czy nie? O to jest pytanie. Zobaczysz, kilka przykładów wspomagających indeksowanie oraz linkowanie treści z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wpływ linków z Facebook Open Graph Protocol

Facebook Open Graph Protocol, to protokół który ma wiele mało znanych funkcjonalności. Jedna z nich przyciąga ruch i linki do stron internetowych. Zobaczysz jak to wprowadzić na swoją stroną oraz jakie efekty wykorzystanie Facebook OGP.

Fragmenty rozszerzone (mikroformaty i RDFa): menu, oceny, produkty

Absolutne minimum na stronach internetowych to wykorzystanie Rich Snippet czyli formatów rozszerzonych (inna nazwa to fragmenty sformatowane). Jeśli jeszcze nie korzystasz, to zobaczysz jak uruchomić w różnych warunkach menu nawigacyjne, oceny i produkty dla sklepów internetowych.

Narzędzia monitorowania pozycji

Podstawowe oprogramowanie, które jest stosowane w agencjach SEO i przez freelancerów. Dobry monitor pozycji nie tylko sprawdza codziennie wyniki, ale należycie zarządza serwerami proxy, przygotowuje raporty, podtrzymuje komunikację z klientami i jest samowystarczalny tak, aby nie trzeba było go za często sprawdzać. N szkoleniu zobaczysz, którymi programami do monitorowania treści warto się zainteresować.

Badanie backlinków i konkurencji

MajesticSEO, Ahres, Open Site Explorer, SEOptimer, Screaming Frog, Xenu Link Sleuth i można by jeszcze wymieniać długo. To są programy, które każdy powinien znać. Pomagają analizować linki oraz otoczenie konkurencyjne pozycjonowanej strony.

Zaplecze

Wielu decyduje się na budowę własnego zaplecza. W tej części szkolenia dowiesz się jak można je budować, z jakich programów pomagających zarządzać zapleczem korzystać i jak chronić swoje zaplecze przez flagowaniem i banowanie.

Filtry i kary w SEO – analiza, rozwiązania

Życzyłbym sobie, żeby nikt nie musiał korzystać z tej części szkolenia. Ale niestety Google nas nie rozpieszcza. Powiadomienia o nienaturalnych linkach, o niskiej jakości i o innych przewinieniach to zmora wielu pozycjonerów. Pokażemy przykładowe grzechy i jak ich unikać w przyszłość.

Systemy autonomiczne / IP

Ten fragment programu szkolenia dotyczy bardziej technicznego podejścia do budowy zaplecza i linków ze stron internetowych. Jest to nigdzie indziej nie spotykane i indywidualne podejście, którego jestem autorem w oparciu o pewien zakres wiedzy z sieci komputerowych, routingu, znajomości systemów autonomicznych i sposobów przydzielania adresów IP

Umowy oraz stawki w SEO

Mystery shoping w branży SEO. Zobaczysz realne stawki i propozycje umów w branży.

RSS i umiarkowana automatyzacja w służbie SEO

Ten fragment szkolenia jest całkowicie autorski. Jest oparty o wtyczkę Commenluv w WordPressie i możliwości jej zastosowania przy zdobywaniu linków. Jest to połączenie automatyzacji tam gdzie to możliwe, z własną pracą tam gdzie jest to niezbędne. Technika obejmuje synonimy, losowe URL i przyspieszenie w tworzeniu treści.

W czasie szkolenia będą 2 przerwy na kawę oraz przerwa na lunch - poczęstunek zapewnia Organizator.

Cena: 920 zł netto

 


6 rodzajów

kursów dla amatorów i profesjonalistów

467

dotychczasowych absolwentów
 

10 lat

doświadczenia naszych trenerów

1200 godzin

kursów i szkoleń
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności