Trenerzy
 

Robert Niechciał

Robert Niechciał swoją przygodę z pozycjonowaniem stron rozpoczął pod koniec 2005 roku. Od tego czasu traktuje temat jako swoją pasję i realizuje ją zawodowo prowadząc swoje serwisy internetowe oraz własną agencję seo. Na co dzień zajmuje się między innymi strategią seo dużego gracza na rynku finansowo-kredytowym oraz popularnych stron z branży rozrywkowej. Z zamiłowania programista php i administrator serwerów. Fan automatyzacji, wyznawca technik black hat seo i rosyjskiego oprogramowania. Posiada doświadczenie w monetyzacji ruchu internetowego, pozycjonowaniu szerokim long tail oraz wielopoziomowym link buildingu. Aktywnie udziela się w Krakowie jako współorganizator cyklicznych spotkań branży seo oraz jako współorganizator 3-dniowego Seoparty w Krakowie w roku 2011. Stały bywalec większości eventów branżowych. Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Elektrotechnika.

Artur Strzelecki

Artur Strzelecki jest niezależnym specjalistą z dziedziny Search Engine Marketingu. Pracuje w Zakładzie Strategii i Metod Budowy Systemów E-biznesu, który jest częścią Katedry Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Do jego zainteresowań należy szeroko rozumiany marketing w internecie. Zdobytą wiedzę na temat wykorzystywania możliwości jakie tworzą wyszukiwarki internetowe w sferze badawczej jak i dydaktycznej na bieżąco przekazuje swoim studentom. Działa także jako organizator i współtwórca licznych spotkań o charakterze edukacyjnym i praktycznym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach takich jak, Silesia SEM, Akademia komunikacji Internetowej lub Międzynarodowy Tydzień. Jako specjalista zarządza również badawczymi i dydaktycznymi projektami naukowymi.

Tomasz Wieliczko

Tomasz Wieliczko z firmy Xann Internet Solutions - twórca bardzo popularnego w Polsce systemu wymiany linków e-weblink.com. Od blisko 10 lat związany z branżą SEO z dużymi sukcesami zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych jak również ich tworzeniem. Pomysłodawca e-sklepu xannshop.com przyjaznego wyszukiwarce oraz statystyk stron internetowych dla pozycjonerów. Tomasz Wieliczko współorganizował wiele imprez takich jak Mistrzostwa pozycjonowania stron internetowych, w których biorą udział najlepsi pozycjonerzy z całej Polski; Seoparty – ogólnopolski zlot pozycjonerów, czy Spodek 2.0 - nieformalne, otwarte, darmowe, cykliczne spotkania osób związanych z szeroko pojętą branżą IT.

Jakub Wiącek

W branży SEO od końca 2004. Pierwsze kroki stawiał w USA, gdzie zdobywa wiedza szybko uświadomiła mu, że manipulowanie wynikami w Google to najbardziej satysfakcjonująca praca na świecie. Po powrocie do Polski posiadane umiejętności szybko pozwoliły mu na zdobycie top 1 na frazę "pozycjonowanie kraków", to zaowocowało liczną współpracą z krakowskimi agencjami interaktywnymi. Nadal podtrzymywał udział w programach partnerskich w USA (dzięki paypalowi założonemu z amerykańskiego adresu - który był wtedy skarbem). Na chwilę obecną niekwestionowany król tabletek odchudzających, jednej z trudniejszych fraz. Nie rozgranicza działań SEO na czarne i białe uważa, że do każdego przypadku należy podchodzić indywidulnie. Dopiero analiza konkurencji pozwala podejmować działania, które prowadzą do sukcesu. Dzięki ilość przeżytych banów i ogromnemu doświadczeniu, w SEO wyznaje jedną zasadę - nigdy się nie poddawać. Wcześniej czy później czeka nas nagroda. W chwilach wolnych prowadzi szkolenia z SEO. Systematycznie przeszukuje zagraniczne blogi i fora w poszukiwaniu nowinek branżowych, ponieważ uważa ze SEO to niekończąca się nauka. Aktualnie posiada tytuł Ambasadora Programu Partnerskiego NutriProfits.
 
 

Michał Makaruk

Michał Makaruk jest twórcą najpopularniejszego i największego forum związanego z zagadnieniami SEO - forum.optymalizacja.com. Jest Współautorem bestsellera wydanego przez wydawnictwo Helion „Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi”, które doczekało się 3 edycji oraz autorem kilku innych pozycji. Marketingiem internetowym zajmuje się od roku 2002 kiedy otworzył swój pierwszy sklep internetowy w USA. Działania marketingowe w Polsce, Michał opiera w dużej mierze na doświadczeniach zdobywanych na rynku amerykańskim, dzięki czemu często wyprzedza konkurencję.

Jakub Makaruk

Jakub Makaruk to współtwórca i administrator największego i najpopularniejszego forum o pozycjonowaniu w Polsce – "Pozycjonowanie i Optymalizacja", ściśle związany z branżą SEO/SEM od początku jej istnienia w kraju, czyli od 2004 roku. Pomysłodawca i współorganizator konferencji "Branża SEO/SEM w Polsce i na Świecie", Mistrzostw Polski w pozycjonowaniu stron Internetowych oraz cyklu branżowych ogólnopolskich imprez integracyjnych branże SEO. Reprezentuje firmę Jotem – związaną z forum PIO oraz wraz z żoną - serwis napiszemydlaciebie.pl oferujący profesjonalne usługi copywritingu i seocopywritingu

Daniel Janiszewski

Daniel Janiszewski rozpoczyna pracę z internetami w roku 2007 od prostych aplikacji webowych pisanych w ActionScript oraz technologii Flash czy XHTML-u. Początkowo, jego droga była raczej sfokusowana na grafikę, UX i programowanie. PóŸnej przyszło PHP a z nim większe wyzwania, ciekawe projekty i nowe zlecenia. Potrzeby rynku i oczekiwania klientów skierowały go w stronę SEO/SEM. Dzięki wiedzy programistycznej bez problemu odnajduje się temacie optymalizacji gotowych aplikacji webowych czy autorskich skryptów nie przygotowanych pod SEO. W marketingu cyfrowym stawia na automatyzację procesów, specjalizuje się w zastosowaniu aplikacji Zennoposter, GSA, oraz innych, których nazw głoœno nie wymawiamy. Jest wyznawcą idei "Jeœli nasz klient zarabia zarabiamy i my" dlatego celem zawsze jest zwiększanie konwersji. Obecnie pracuje dla agencji Testimo z Gliwic, po pracy jako ratownik wspiera WOPR Gliwice a każdą wolną chwilę poœwięca żonie Ewie i córce Ninie. Zawsze zajdzie czas na branżowe spotkanie by z uwagą wysłuchać co w SEO piszczy i spotkać się ze znajomymi z branży.

Tomasz Podolski

Tomasz Podolski swoją przygodę z branżą internetową rozpoczął doœść nietypowo, bo od tworzenia baz wiedzy w oparciu o technologie semantyczne z wykorzystaniem elementów sztucznej inteligencji oraz programowania. Pozycjonowaniem stron zainteresował się w 2009 roku. Wiedza z zakresu programowania oraz sztucznej inteligencji w połączeniu z wszelkiego rodzaju automatyzacją stanowią mieszankę, która pozwala na nieszablonowe i efektywne podejœcie do SEO. Jest wyznawcą technik black hat SEO. Według Tomasza marketing internetowy (SEM którego częœcią jest SEO) ma spełniać jeden cel - generować konwersje, które zamieniają się w realne zyski klientów z którymi współpracuje. Na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem klientów agencji 4people oraz udziela się na blogu marketingdlaludzi.pl. Po pracy zajmuje się realizacją prywatnych zleceń, konsultacjami dla przedsiębiorców, szczegółową analityką oraz budową modeli optymalizujących koszty pozyskiwania klientów z działań marketingowych prowadzonych w internecie. Stały bywalec branżowych imprez zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Informatyka i Ekonometria.
 


6 rodzajów

kursów dla amatorów i profesjonalistów

467

dotychczasowych absolwentów
 

10 lat

doświadczenia naszych trenerów

1200 godzin

kursów i szkoleń
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności