Growth Hacking, skuteczne metody promowania strony w internecie
 

Data szkolenia: Środa, 16 Sierpień '17 r.

Prowadzący: Tomasz Wieliczko

 

Szkolenie trwa cztery dni, a każdy z nich poświęcony jest innemu zagadnieniu związanemu z marketingiem internetowym – to w sumie 32 godziny szkoleniowe podzielone na cztery bloki tematyczne.

 

Ramowy plan szkolenia

 

Dzień pierwszy: Optymalizacja i usability stron

Dowiesz się, jakie czynniki on-site wpływają na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, jak przeprowadzić audyt strony i nauczysz się trudnej sztuki łączenia potrzeb użytkowników z potrzebami robotów wyszukiwarek.

 

Dzień drugi: Pozycjonowanie stron – White Hat i Black Hat SEO

Dowiesz się, jakie czynniki off-site wpływają na pozycję strony w wynikach wyszukiwania i jak wykorzystywać w pozycjonowaniu metody zgodne z wytycznymi Google; poznasz także metody wykorzystujące luki w algorytmie Google i dowiesz się, jak bronić się przed depozycjonowaniem.

 

Dzień trzeci: Google AdWords i Google Analytics

Dowiesz się, jak wygląda struktura konta Google AdWords, jak tworzyć kampanie i strategie reklamowe oraz jak mierzyć skuteczność swoich działań; nauczysz się także wykorzystywać Google Analytics i jego możliwości analityczne w praktyce.

 

Dzień czwarty: Content Marketing, Social Media i Buzz Marketing

Dowiesz się, co Content Marketing, Social Media i Buzz Marketing mają wspólnego z pozycjonowaniem i jak je wykorzystać do zwiększenia ruchu na stronie internetowej; nauczysz się obsługiwać reklamy na Facebooku, prowadzić profile w różnych mediach społecznościowych i mierzyć skuteczność swoich działań w Social Media; dowiesz się także, kiedy, co i gdzie publikować oraz jakich błędów unikać.

 

UWAGA:

Szkolenie organiozowane w małych grupach z elmentami wasztatowymi, czyli teoria powiązana z praktyką.

Istnieje możliwosc sfinansowania całego szkolenia: Krajowy Fundusz Szkoleniowy sfinansuje szkolenia w twojej firmie

 

Cena: 8,000 zł netto

 


6 rodzajów

kursów dla amatorów i profesjonalistów

467

dotychczasowych absolwentów
 

10 lat

doświadczenia naszych trenerów

1200 godzin

kursów i szkoleń
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności